ДОПОМОГА НА АТО

Інформуємо вас, що у відповідь на звернення роти добровольців 80-ї аеромобільної бригади, Голова Правління Товариства Іван Васюник, член Опікунської Ради Андрій Лопушанський, виконавчий директор Геннадій Дерев’янчук у суботу, 30серпня ц.р. у місці дислокації роти добровольців на Сході України від імені Львівського Товариства та своїх родин передали благодійну допомогу.

Зокрема: медикаменти, техзасоби зв’язку, харчі, т. ін. на загальну суму понад 110тис. грн..

Член Опікунської ради Олександр Богуцький пожертвував на АТО 25 тис . грн.

Під час зустрічі з добровольцями Головою Правління І. Васюником була також передана благодійна допомога  від Блаженнішого Любомира Гузара (речі для особистої гігієни).

Враховуючи, що для забезпечення технічних і гуманітарних потреб роти добровольців під час дислокації на Сході України існує потреба у подальшій допомозі –  Правління Товариства звертається з проханням до членів та прихильників Товариства взяти шефство над нашими земляками зі Львівщини, ротою добровольців (92 особи) 80-аеромобільної бригади з тим, щоб і надалі забезпечувати воїнів усім необхідним.

Сплату благодійних внесків можливо зробити:

– безготівковим платежем  – наші реквізити: розрахунковий рахунок  ГО “Львівське Товариство“: 26004084  у  ПАТ «ПіреусБанкМКБ» м. Києва,  МФО 300658,   ЗКПО 25794047.

– чи сплатити готівкою в офісі Виконавчої дирекції за адресою вул.. Артема, 73,    конт. тел.. 067-449-45-85

Адреса ел. пошти Львівського Товариства:

lviv-kyiv@voliacable.com
адреса сайту Товариства: www.lvivtov.kiev.ua

За дорученням Правління Товариства

Виконавча дирекція

ЛьвівськогоТовариства у Києві