Молодіжний клуб

Молодіжний клуб створений у 2000 р. Серед його традиційних заходів були забава на запусти, Андріївські вечорниці, святкування Дня закоханих, гуцульське весілля в музеї Пирогово, виставка художніх робіт спільно з Львівською національною академією мистецтв і прогулянка по Дніпру.
На початку 2011 р. діяльність молодіжки значно активізувалась. Відтоді четверо ініціативних (і, мусимо сказати, дуже красивих:-)) молодих людей з ентузіазмом розвивають тематичний, культурно-просвітницький, зовнішній та інформаційний напрямки роботи. Для постійних учасників наших заходів вже не секрет, що цю дружню команду склали Лин Ярослав, Ліхтер Мар’яна, Телішевський Ігор і Турчин Леся (користуючись нагодою, запрошуємо поповнити наш колектив).
За останній час Радою молодіжного клубу Львівського товариства реалізовано ряд цікавих і захоплюючих заходів! Ми подорожували містами козацької слави (Чигирин, Суботів, Холодний Яр); веселились на запусти і по-українськи, і як справжні батяри (одним словом, і в першому, і в другому випадках веселились по-нашому:-)); ярмаркували у Сорочинцях; смакували запашну каву за розмовою з В.Шклярем, Б.Бенюком, О.Ступкою, О.Герасим’юк; дарували діткам радість у День Св. Миколая; ділились мріями на пароплаві під час прогулянки по Дніпру…та все це – тільки малесенька частина і тільки початок (див. план заходів)!
І пам’ятайте: з Вашою участю наші заходи будуть ще кращі!
Гуртуймося, бо ми того варті!:-)

Ваша Рада молодіжного клубу
mol.klyb