23 січня Грицьку Чубаю виповнилося б 65 років

23 січня одному із найяскравіших поетів 60-70 років Грицьку Чубаю виповнилося б 65 років. Тож саме у цей день доречно поговорити про цю легендарну постать та спробувати «Відшукати причетного» до його життя, поезії, любові.

Початок – о 18:00

Грицько Чубай – більше, ніж поет. Через трохи більше ніж тридцять років після його смерті очевидно, що ця людина мала вирішальний вплив на розвиток не лише української літератури, а й українського мистецтва загалом. А його поезія звучить сьогодні не менш актуально і проникливо, як у той час, коли вона писалася.
Про Грицька Чубая, як про батька, друга, поета, діяча, легенду, про поезію, які живуть та житимуть поза часом, розповідатимуть його діти, які дають нове життя творчості батька, Соломія Чубай і Тарас Чубай, друг Чубая, відомий письменник, літературознавець Олег Лишега та Мар’яна Савка — письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева», яке торік видало «П’ятикнижжя» поета. Як жив, як любив, чим переймався та як писав Грицько — своїми спогадами та думками ділитимуться найближчі поетові люди. Звучатиме поезія Грицька Чубая та пісні, написані на його вірші. Також у рамках вечора презентуватиметься збірка «П’ятикнижжя» Чубая, яку торік видало «Видавництво Старого Лева», і до якої, окрім поезій, увійшли Чубаєві фотографії, факсиміле автографів, есклібрис та листи, і яка є своєрідним проявленням через єдине ціле постаті голосу, відшукування причетного, світла та сповіді, плачу Єремії та Вертепу.

Учасники зустрічі:
Тарас Чубай – син Грицька Чубая, музикант, композитор, лідер гурту «Плач Єремії».
Соломія Чубай – донька Грицька Чубая, директор ГО «Вірменська-35», автор проекту «Грицько Чубай. П’ятикнижжя».
Олег Лишега – письменник, друг Грицька Чубая.
Мар’яна Савка – письменниця, головний редактор «Видавництва Старого Лева»

***

Адреса книгарні «Є»:
м. Київ, вул. Лисенка, 3,
ст. м. «Золоті ворота»

Вхід вільний.

Виконавча дирекція Товариства